آپارات | aparat

بزرگترین مرجع ویدئو
رایگان
تعداد دانلود 10,161 بار
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه

توضیح

آپارات بزرگترین و محبوب ترین سرویس به اشتراک گذاری ویدئو در ایران است که جزء برترین سرویس های اشتراک گذاری ویدئو جهان نیز می باشد. روزانه میلیون ها ویدئو در آپارات به نمایش گذاشته میشود که آخرین آمار آن ۱۰۵ میلیون ویدئو در روز است.

می توان اپلیکیشن آپارات برای آیفون را نسخه داخلی برنامه یوتیوب گوگل دانست که میلیون ها کاربر دارد و با توجه به فیلتر بودن یوتیوب در کشورمان آپارات جایگاه مناسبی کسب کرده است که به وسیله آن میتوانید به هزاران ویدیوی کوتاه و بلند دسترسی داشته باشید و یا ویدیوهای خود را در این شبکه اجتماعی به اشتراک گذاشت .

با نصب اپلیکیشن آپارات برای ios علاوه بر تماشای ویدئوهای سایر کاربران می توان ویدئوهای خود را هم به اشتراک گذاشت و حتی می تونید برای خود مثل یک شبکه تلویزیونی یک کانال ویدئویی ایجاد نمود. جدیدا هم قابلیت پخش زنده شبکه های تلویزیونی نیز به این سرویس اضافه شده است،

اکثر شخصیت های مطرح کشور همچون هنرپیشگان،‌ ورزشکاران‌، سیاستمداران در اپلیکیشن آپارات صاحب کانال هستند و ویدئوهای خود را با طرفدارانشان به اشتراک می گذارند،

با استفاده از این اپلیکیشن آپارات برای آیفون می توانید به تمامی ویدئوها و خدمات این سرویس دسترسی داشته باشید و حتی ویدئوهای خودتون رو به اشتراک گذاشته و حساب کاربری خود را کنترل نمایید. از ویژگی‌های دیگر اپلیکیشن آپارات می توان به سرعت مناسب پخش ویدیوها، دارا بودن تمام قابلیت های وبسایت و همچنین نظارت دقیق مدیران بر محتوا آن اشاره کرد.

پشتیبانی

ایمیل : support@aparat.com

وب سایت : https://www.aparat.com/