الو پیک | alopeyk

سامانه حمل و نقل آنلاین
رایگان
تعداد دانلود 2,968 بار

توضیح

شما می توانید از طریق اپلیکیشن الوپیک، تنها با فشاردادن چند دکمه درهر زمان و هرکجا که هستید، بدون معطلی درخواست پیک موتوری و یا وانت بار بدهید و مرسوله خود را با اطمینان به هرنقطه از تهران ارسال کنید. شما حتی می توانید با استفاده از سرویس تاکسی موتوری الوپیک از ترافیک فرار کنید و در سریع ترین زمان ممکن به نقاط مختلف تهران سفر کنید. یکی از امکانات الوپیک برای کاهش نگرانی شما، امکان رصد آنلاین سفارش است. شما به راحتی می توانید مرسولات خود را به سفیران الوپیک بدهید و روند انجام سفارش را زیر نظر بگیرید. ارسال مرسولات مختلف به چندین آدرس نیز از امکانات دیگر الوپیک است که صرفه جویی زیادی در وقت و هزینه شما خواهد داشت. کسانی به عنوان سفیر در الوپیک فعالیت می کنند که واجد شرایط کار باشند. الوپیک با این افراد مصاحبه کرده و با شناخت و تحقیق، این افراد به عضویت الوپیک درآمده اند. کاهش هزینه ها با استفاده از الوپیک، یکی دیگر از مزایای همراهی با ماست. ما هزینه های جانبی رو کاهش دادیم به همین دلیل قیمت اعلام شده در الوپیک نسبت به پیک های دیگر کمتراست.

ضمن اینکه موقع ارسال درخواست، هزینه سفارش به شما اعلام می شود و می توانید هزینه درخواست خود را به صورت آنلاین پرداخت کنید و دیگر نگران احتمال افزایش کرایه نباشید.

امکانات الوپیک: صرفه جویی در هزینه و زمان پرداخت انلاین هزینه جا به جایی مسافر و فرار از ترافیک ارسال مرسولات به چند مقصد متفاوت از طریق پیک موتوری یا وانت بار سفیران منتخب و قابل اعتماد نمایش زنده مسیر حرکت سفیر از مبدا تا مقصد مشاهده اسم و امضای گیرنده مرسوله طرح و کدهای تخفیفی ویژه پشتیبانی 24 ساعته

پشتیبانی

تلفن : 02141346

ایمیل : contact@alopeyk.com

وب سایت : https://alopeyk.com/

برنامه های مشابه