آموزش زبان تیکا | tikkaa

پلتفرم آموزش زبان خارجی

این نرم افزار به دلیل مشکل درون برنامه ای موقتا در دسترس نمی باشد.

تیکا – آموزش زبان انگلیسی

تیکا چیه؟
تیکا یک اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی است که با بهره گیری از جدیدترین متد های آموزشی روز دنیا و ارائه آن در محیطی جذاب و پویا به شما کمک میکنه تا زبان انگلیسی را راحت تر و بهتر یاد بگیرید. همانطور که میدانید تکرار و تمرین و شیوه های آموزش جدید یکی از فاکتور های اصلی در بحث آموزش هستند؛ تیکا هم با اتکا به همین فاکتور ها و پیاده سازی آن ها در اپلیکیشن سعی داره بهترین راه حل را برای آموزش زبان در اختیار شما قرار بده.

ویژگی های تیکا
? برنامه پیشنهادی روزانه
? آموزش ویدئویی
? سرگرمی و تفریح با قسمت اینفو گرافیک انگلیسی به فارسی
? آموزش انگلیسی با موزیک
? درس ها اساتید زبان انگلیسی با تجربه
? درس های متنوع و سطح بندی شده (مبتدی، متوسط، پیشرفته)
? سیستم یادآوری و مرور (متد آموزشی منطبق بر Micro Learning)
? نمایش نقشه راه در محیطی جذاب
? تعیین هدف و نمایش پیشرفت شما
? پشتیبانی آنلاین توسط مدرسین و پاسخگوئی به سوالات شما
? تمرین های متنوع و تعاملی
? سیستم فیدبک و سنجش و آزمون
? و امکانات متداول دیگر که در اپ ها آموزشی در اختیار شما قرار میگیرد.

???
تیکا چطوری میتونه به من در آموزش زبان انگلیسی کمک کنه؟
تیکا از دو قسمت آموزشی شامل کالج و سرگرمی تشکیل شده است؛ هدف از پیاده سازی این دو بخش همراه کردن شما و در محیط قراردادن زبان آموزان می باشد بطوری که شما در کالج به صورت آکادمیک، همانند یک آموزشگاه زبان تعلیم میبینید و با تکرار و تمرین های متنوع درس ها را فرا میگیرید.
در قسمت سرگرمی هم شما با قرار گرفتن در یک محیط انگلیسی زبان و شنیدن و گوش دادن متعدد (Audio Lingual Method) هم دایره لغات انگلیسی شما افزایش پیدا میکند و هم با لهجه های مختلف آشنا میشوید.

محتوای آموزشی تیکا
محتوای تیکا توسط جمعی از مدرسین آموزشگاههای مختلف کشورمان تدوین و طراحی شده و سعی بر این بوده تا با استفاده از متد تیکا که همان متد رایج آموزش زبان در کالج های معتبر انگلیس و امریکا می باشد و مبتنی بر سبک Audio Lingual است طراحی شود.

پشتیبانی در تیکا
شما در هر سطح یک پشتیبان دارید که می توانید سوالات آموزشی زبان تان را از او بپرسید و رفع اشکال نمائید.

تیم سازنده تیکا
برای آشنایی با تیم تیکا می توانید به وب سایت تیکا مراجعه کنید.

چقدر پیشرفت میکنم؟
از جدیدترین موزیک های انگلیسی لذت ببرید، با لغات جدید آشنا شوید و مهارت شنیداری خود را افزایش دهید و سطح زبان خود را تقویت کنید.
سعی تیکا بر فراگیری زبان انگلیسی از طریق توانایی های دیداری و شنیداری بویژه از طریق تماشای انواع فیلم، موزیک ویدیو است؛ در تیکا افراد با قرار گرفتن در موقعیت های مختلف محاوره ای و با دیدن و شنیدن کلمات و اصطلاحات مختلف، به صورت همزمان چهار مهارت اصلی زبانی خود را تقویت می نمایند.
پیشرفت شما در تیکا بسته به میزان وقت و تعیین هدفی که در اپلیکیشن می کنید دارد.

در آخر؛ چرا باز هم تیکا؟
تجربه آموزش زبان متفاوت تر از همیشه… با استفاده از جذاب ترین ویدیو ها و فیلم های زبان اصلی… به همراه زیرنویس فارسی و انگلیسی همزمان. قابلیت ترجمه همزمان دیالوگ های بازیگران
تیکا تجربه ای متفاوت در آموزش به شما میدهد

حمایت برای بهتر شدن
ما هنوز در اول راه قرار داریم و برای بهتر و کامل تر شدن به کمک شما نیاز داریم، پس مشکلات را به خودمان بگوئید، پشتیبان های تیکا گوش شنوایی برای دریافت انتقادات دارند، پس به ما کمک کنید تا تیکا را بهتر و بهتر کنیم و یک اپ غنی و کامل برای آموزش انگلیسی به فارسی زبان ها درست کنیم.

شعار ما

تیکا آموزشگاه زبان همراه تو

برنامه های مشابه