فیلم نت | filmnet

آنلاین ببین!
رایگان
تعداد دانلود 2,070 بار
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه

توضیح

با اپلیکیشن فیلم‌نت، در هر زمان و هر کجا که بخواهیم، به آرشیو بسیار بزرگ فیلم‌ها و سریال‌های تولیدشده و پخش‌شده در شبکه نمایش خانگی ایران، و حتی محصولات اختصاصی این شبکه‌ی بزرگ، دسترسی خواهیم داشت.

می‌توانیم فیلم‌ها و سریال‌های دلخواه خود را آنلاین تماشا کنیم یا آن‌ها را دانلود کنیم و روی گوشی، تبلت، یا هر دستگاه دیگری همچون لپ‌تاپ یا تلویزیون ببینیم. همچنین در کلیه‌ی بخش‌های فیلم‌نت امکان جست‌وجو بر اساس عنوان، کلیدواژه، ژانر، عوامل و… وجود دارد تا کاربر بتواند سریع و آسان به هدف خود برسد. به‌علاوه برای تمامی محصولات، به فراخور، توضیحاتی درباره‌ی محصول، معرفی عوامل، اطلاعات حاشیه‌ای، و از این دست، ارائه خواهد شد. در بخش‌های رایگان برنامه نیز قابلیت اشتراک‌گذاری در شبکه‌های اجتماعی برای کاربران تعریف شده است.
یادمان باشد تمامی فیلم‌های موجود در اپلیکیشن فیلم نت مجاز و دارای پروانه نمایش از وزارت ارشاد بوده و با صاحب اثر قرارداد بسته شده است.

با دانلود اپلیکیشن آیفون فیلم نت از سیب ایرانی میتوانید به جدیدترین فیلم های روز دنیا دسترسی داشته باشید و آرشیو کاملی از فیلم های برتر دنیا را مشاهده کنید.

پشتیبانی

تلفن : 02188703059

ایمیل : contact@filmnet.ir

وب سایت : https://filmnet.ir/