ماهشی | maahshe

رزرو سالن‌های زیبایی
رایگان
تعداد دانلود 34 بار

توضیح

ماهشی برای شما امکاناتی را مهیا می‌سازد که به راحتی سالن زیبایی مورد علاقه خود را پیدا و رزرو کنید. با ماهشی می‌توانید زیبایی خود را تضمین شده بدانید!

امکاناتی که ماهشی به شما ارائه می‌دهد:
– ماهشی به عنوان یک اپلیکیشن آنلاین، مسیری را برای شما مهیا ساخته است که پس از بررسی و انتخاب آرایشگاه مورد نظر، بتوانید بر اساس برنامه زمانی آرایشگاه و مناسب‌ترین وقت برای شما، آرایشگاه و آرایشگر مورد پسند خود را انتخاب و به صورت آنلاین رزرو کنید.
– بهترین خدمات زیبایی را در نزدیکی خود بیابید. شما می‌توانید در میان گزینه‌های ارائه شده، بر اساس سلیقه خود و در سریع‌ترین زمان ممکن، بهترین را انتخاب کنید.
– به نظرات و امتیازات هر آرایشگاه دسترسی پیدا کنید. امکان بررسی و مقایسه خدمات سالن‌ها بر اساس نظرات واقعی باعث شده تا شکی در انتخاب باکیفیت‌ترین خدمات زیبایی برای شما باقی نماند.
– قرار نیست که شما برای آگاهی از جدیدترین سرفصل های زیبایی به زحمت بیافتید. ماهشی برای شما امکانی را فراهم آورده است که می‌توانید به‌روزترین اطلاعات و گزارشات در حوزه بهداشتی آرایشی را مطالعه کنید و خود را به‌روز نگهدارید.
– صاحبان سالن‌های زیبایی نیز می‌توانند با استفاده از ماهشی، به مدیریت مشتریان و امور سالن‌ خود بپردازند و کسب و کار خود را با امکانات بی‌نظیر ماهشی توسعه دهند.

با ماهشی همراه شوید تا تجربه نویی را در زیبایی خویش رقم بزنید؛
«ماهشی، زیباترین روی ماه»

پشتیبانی

وب سایت : https://maahshe.ir/

برنامه های مشابه